Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, Herhangi bir bildirim veya kampanya dahilinde Ücretsiz Kargo olmadığı takdirde tüm siparişler için ücret alıcı olmak üzere şehrinize giden nakliye ambarlarından herhangi birisine ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Siparişiniz nakliyat ambarı tarafından size teslim edilene kadar kendinizin sorumluluğu ve güvencesi altında olup, Elektrikçi Dükkanı malzemenizi eksiksiz ve sağlam bir şekilde alabilmeniz için gerekli tüm gayreti gösterecektir.

Satın aldığınız ürün, sipariş sonrasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır., fatura ve irsaliye belgesi gerek malzeme ile birlikte gerekse daha sonrasında posta ile tarafınıza yollanır.

 Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, siparişinizin başka herhangi bir adrese, depoya veya şantiyeye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin Nakliyat Ambarına ürünün hazır olması durumuna göre en geç 1 Hafta (7 gün) içerisinde teslim edileceği, aksi olması durumunda telefonla size bilgi verilmek şartı ile uzun süren teslim süresi için sizden onay alınabilir veya isteğiniz doğrultusunda siparişinizin iptali sağlanarak ödemeniz tekrar iade edilir

Hazırlanan siparişler, Nakliyat Ambarına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Nakliyat Ambarları Pazar, resmi tatil ve bayram günlerinde teslimat yapmamaktadır.

Nakliyat Ambarı şehrin dışında veya ilçelerinde olan teslimat adresleri için gerekli görmesi halinde Nakliyat Ambarının şehir merkezinden teslim edebilmektedir.

 Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda teslim almadan önce malzemelerin sağlam ve eksiksiz olduğunu mutlaka kontrol ederek teslim alınız.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.