Hakkımızda

2012 yılından beri Türkiye’de elektrik sektöründeki malzeme satıcıları arasında online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem büyüdük hem sevildik! 

Bugün Türkiye’de Elektrik Sektöründe online alışverişin lideri olarak; Binlerce üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz. 


2012 yılında Ansan Elektrik bünyesinde kurulan elektrikcidukkani.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

 

5 yıllık serüvende, birçok firmanın ürünlerini internet üzerinden toptan fiyatına tüm elektrik firmalarına ve sok kullanıcı diye tabir edilen asıl kullanıcılara toptan fiyatına satmak üzere çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Teknolojiye yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen elektrikcidukkani.com, Türkiye’nin en sevilen sektörel web sitesi olması için elimizden gelen tüm yatırımları ve çalışmaları yapıyoruz.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerle Anadolu şehirlerindende Türkiye standartlarının üzerinde bir firmanın çıkabileceğinin en iyi kanıtlarından birisi olmak


Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak

elektrikcidukkani.com